Slevy

Novinky

Značky Počet značek: 92

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 92 položek
 • 8848

  8848 Altitude vznikla v roce 1990, při navrhování oblečení a výbavy pro první úspěšnou švédskou expedici na Mount Everest - nejvyšší vrchol světa s nadmořskou výškou 8848 metrů.

  Počet položek: 0

 • Adidas

  Adidas je přední světová firma vyrábějící sportovní oblečení, obuv a potřeby.
  Symbolem firmy Adidas jsou tři černé proužky, které se umísťují většinou v případě oblečení přes celou délku rukávů a v případě bot na jejich vnější boční stranu. V roce 1972 firma přebírá nové logo tzv. „Trefoil“, které připomíná trojlístek se třemi pruhy. Název firmy je odvozen od jejího zakladatele Adolfa (zkráceně „Adi“) Dasslera, ze zkratky Adi Dassler vznikl pak Adidas.

  Počet položek: 0

 • Anon

  Ať už jste na pláži, na horách, řídíte auto, nebo jste v klubu, s optikou značky Anon se cítíte pohodlně a můžete se na ni spolehnout. Pohodlí a komfort – to jsou hlavní cíle firmy Anon. Spojení akční sportovní módy a módy elegantní udělá z každých slunečních brýlí nepřehlédnutelný doplněk.

 • Asics

  Asics nebo ASICS je japonský výrobce obuvi, sportovních potřeb a sportovního oblečení. Společnost byla založena roku 1949 ve městě Kóbe panem Kihachiro Onitsukou jako Onitsuka Co. Ltd. V roce 1977 vznikla značka Asics.

  Počet položek: 0

 • ATSKO

  Počet položek: 0

 • Berghaus

  Společnost Berghaus se může pyšnit bohatou historií, která se započala v roce 1966, kdy Peter Lockey a Gordon Davidson, dva horolezci z Anglie založili obchod, ve kterém prodávali outdoorové vybavení. Brzy po otevření prvního kamenného obchodu si získali dobrou reputaci na anglickém trhu a protože znali outdoorový svět z vlastní zkušenosti, rozhodli se, že začnou navrhovat a vyrábět své vlastní výrobky.

  Počet položek: 0

 • Birki

  Tato společnost má svou bohatou tradici nejen na jesenicku, kde je její dosavadní působiště, ale také již na světovém trhu. Jméno BIRKI dnes naleznete na lyžařských holích pro běžkařské, sjezdařské, ale také turistické vyžití.

  Počet položek: 0

 • BLIZZARD

  Počet položek: 0

 • Bollé

  Francouzská firma BOLLÉ byla založena již v roce 1888 a v současné době má zastoupení ve více než 34 zemích světa. Maximální funkčnost brýlí značky BOLLÉ je zaručena 22 patenovanými technologiemi, které  navazují na dlouholetý vývoj a tradici firmy BOLLÉ, a proto zaručují nejen profesionální ochranu zraku, ale také vysoký komfort při jejich používání.

  Počet položek: 0

 • Burton

  Společnost Burton byla založena v roce 1977 Jakem Burtonem. Na počátku se Jake Burton nechal inspirovat snurfem, který vynalezl Sherman Poppen a postupnými úpravami vznikl první snowboard Burton.

 • CAMPINGAZ

  Již přes 60 let lidé na celém světě (ve více než 110 zemích) používají výrobky CAMPINGAZ.
  Vše začalo v roce 1949, kdy se zrodil první vařič na butanovou láhev - pod legendárním jménem BLEUET. Časy se změnily a vedoucí světová firma s know-how v oblasti outdoorových produktů neustále zdokonaluje nové výrobky a technologie, které od základů mění to, na co jsme byli venku zvyklí. Zdokonalování a kvalita jsou klíčová slova v historii produktů Campingaz.

  Počet položek: 0

Zobrazeno 1 – 12 z 92 položek